Odpowiedzi

2010-02-09T18:15:05+01:00
50kg-100zł

1kg-2ł

1kg- 2,60zł <-- w sklepie

Zaoszczedzila o,60zł
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-09T18:15:44+01:00
2,60zł*50kg=130zł

130zł-100zł=30zł

Odp.: Mama zaoszczędziła 30zł.
  • Użytkownik Zadane
2010-02-09T18:17:30+01:00
Jak by mama kopiła w sklepie za 1oo zł to by kupiła 38, 5 kg jabłek
Wiec

50-38,5=11,5kg

11,5*2,6=29,9 tyle zaoszczędzila