Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-09T19:46:48+01:00
Języki:

PHP -obiektowy, skryptowy język programowania zaprojektowany do generowania stron internetowych w czasie rzeczywistym

PHP jest najczęściej stosowany do uruchamiania skryptów po stronie serwera WWW, ale może być on również używany do przetwarzania danych z poziomu wiersza poleceń, a nawet do pisania programów pracujących w trybie graficznym


HTTP - Hypertext Transfer Protocol – protokół przesyłania dokumentów hipertekstowych

JAVA - biektowy skryptowy język programowania, stworzony przez firmę Netscape, najczęściej stosowany na stronach internetowych.

Skrypty służą najczęściej do zapewnienia interaktywności poprzez reagowanie na zdarzenia, sprawdzania poprawności formularzy lub budowania elementów nawigacyjnych. Podczas wzbogacania funkcjonalności strony internetowej istotne jest, aby żaden element serwisu nie stał się niedostępny po wyłączeniu obsługi JavaScriptu w przeglądarce.PYTHON - Python posiada w pełni dynamiczny system typów i automatyczne zarządzanie pamięcią, jest zatem podobny do takich języków, jak Tcl, Perl, Scheme czy Ruby.

W Pythonie wartości, a nie zmienne, posiadają typ – tak więc Python jest językiem z typami dynamicznymi, podobnie jak Lisp, a w przeciwieństwie do Javy. Wszystkie wartości przekazywane są przez referencję.