Odpowiedzi

2010-02-10T15:09:58+01:00
4,20 zł *1,5 kg=6zł 30gr
3 3 3
2010-02-10T15:10:42+01:00
1kg- 4,20zł
0,5kg- 2,10zł
1,5kg-4,20+2,10=6,30
Odp:Szymek zapłacił 6,30zł.
2 2 2
2010-02-10T15:10:49+01:00
1kg - 4,2 zł

4,2:2=2,1
4,2+2,1=6,3

odp.:Szymek zapłacił 6,30zł
1 2 1