×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Jakie było najważniejsze wydarzenie na świecie w tym tygodniu?? Prosze o pomooc!! ;D Muszę jedno opisac ... wystarczy mi to wydarzenie może byc więcej niż

jedno... ;d
2

Odpowiedzi

2009-10-11T13:06:27+00:00
TARCZA
Polska i Stany Zjednoczone podpisały deklarację o zainstalowaniu elementów tarczy antyrakietowej na naszym terytorium. System ma uchronić stany Zjednoczone, oraz kraje zjednoczone w NATO, przed ewentualnym atakiem rakietowym. Baza powstanie w Redzikowie (Pomorskie). Koło Warszawy, ma też powstać baza z rakietami Patriot, które będą nastawione na obronę stolicy.

ŚMIERĆ POLSKICH ŻOŁNIERZY W AFGANISTANIE
Trzej polscy żołnierze zginęli w Afganistanie. Czwarty jest ciężko ranny. Afganistan staje się dla polskich żołnierzy coraz bardziej niebezpiecznym miejscem. To jest wojna, a nie „misja stabilizacyjna”, cokolwiek by to oznaczało. Wprawdzie Tusk przyleciał do Kabulu (podobno i na niego przygotowywano zamach…warto tę informację podzielić przez 2), wesprzeć naszych na duchu, ale…i sama wojna, i uczestnictwo w niej polskich sił zbrojnych, warto byłoby określić jako problematyczne. Żołnierze, którzy zginęli, należą do grupy 1200, wysłanych do Afganistanu. Prognozuje się jednak, że liczbę tę należy zwiększyć, a poza tym, że dla polskiego kontyngentu nadchodzą trudne dni.
0 0 0
2009-10-11T13:08:13+00:00
Barack Obama został laureatem pokojowej Nagrody Nobla. Obama wyprzedził rekordową liczbę 205 kandydatów.
Prezydent USA został wyróżniony za swoje wysiłki zmierzające do "umocnienie międzynarodowej dyplomacji", zwłaszcza starania o redukcję swiatowych arsenałów jądrowych. Gospodarz Białego Domu "stworzył nowy klimat międzynarodowy"
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci