Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-10T17:09:57+01:00
Ten Obcy: to powieść, której akcja toczy sie na wyspie, traktowanej jako prywatna "własność" czwórki przyjaciół przebywających na wsi na wakacjach( Ula,jej koleżanka Pestka oraz bracia Julek i Marian).Pojawia się tu ktoś obcy. Budzi to początkowo niepokój, a potem zainteresowanie czwórki, kiedy starszy, odważny, pewnie porusza sie w świecie przyrody. Budzi powszechny podziw, kiedy ratuje przed niechybnym wypadkiem dziecko pozostawione na wozie, opanowując spłoszonego konia. Zenek, bo tak miał na imię, wzbudza też głębsze uczucia, w szczególności Uli i Julka. Przebywa na wyspie, dzieci oferują mu pomoc, z której korzysta niechętnie, a wreszcie odchodzi, kiedy okazuje się, ż e był sprawcą kradzieży(ukradł 50zł) przekupce w pobliskim miasteczku. Jego losy były naprawdę ciekawe, wieć zachęcam was do pzreczytania.
1 5 1
2010-02-10T17:12:15+01:00
Romeo i Julia jest to powieść o dwojga, kochających się ludzi.
Jest to nieszczęśliwa miłość.Najbardziej wzruszający jest sam koniec . Ukochani popełniają samobójstwo.
Jest to powieść, którą każdy powinien przeczytać i poznać ból jaki sprawia to, że miłość nie może trwać wiecznie.
Nie tylko występują tam chwile tragiczne, ale również sceny wzruszające, poruszające czytelnika lub oglądacza.Scena balkonowa, kiedy wyznają sobie miłość.
Myślę, że moje stwierdzenie o tej powieść zachęci cię do przeczytania;)
1 5 1
2010-02-10T17:15:14+01:00
,,W pustyni i w puszczy``
drogi .......... chciałbym Ci zaproponować powieść-,,W pustyni i w puszczy``.Jest to niesłychanie ciekawa przygoda ,w której małe dzieci zostały porwane i zostawione na pustyni!
Wiele jest tam ciekawostek,wydarzeń i emocji!!
Zachęcam Cię do przeczytania tej powieści ponieważ jest tak ciekawa ,że nie można się od niej oderwać nawet na chwilkę.
Proszę, nie zniechęcaj się ,,nudnawym`` początkiem bo to naprawdę tylko parę stron!
nie zależnie czym się interesujesz ta książka napewno Ci się spodoba!!!!
Bardzo zachęcam Cię do przeczytania tej powieści,ponieważ nie znam jeszcze osoby która po przeczytaniu,źle o niej powiedziała:)
........
1 5 1