Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-02-10T17:13:55+01:00
6*12,50zł=75 zl
4*14,15=56,6zl
75 zl+56,6zl=131,6

131,6;10=13,16 tyle powinien kosztować kilogram mieszanki:)
1 5 1
2010-02-10T17:16:14+01:00
(6* 12,50+ 4*14,15)/10=13,16zł
1 2 1
2010-02-10T17:19:31+01:00
12,5*6=75 zl.
14,15*4=56,6zl.
75+56,6=131,6zl
131,6:10=13,16
kg.mieszanki kosztuje 13,16zl.