Odpowiedzi

2010-02-10T19:58:08+01:00
7,35 zł : 3 = 2,45zł

1kg kosztuje 2,45zł

2,45 * 5kg = 12,25zł

Za 5 kg jabłek trzeba zapłacić 12,25 zł.
2010-02-10T19:59:35+01:00
7,35 zł : 3 = 2 ,45 zł. - 1 kg.
2.45 zł x 5 = 12 ,25 zł
odp. za 5 kg. jabłek trzeba zapłacic 12 ,25 zł.
  • poly
  • Początkujący
2010-02-10T19:59:58+01:00
7,35 : 3 = 2,45

7,35 + 2,45 x 2 =7,35 + 4, 90 =12,25

Odp. trzeba zapłacic 12 ,25 za 5 kg. jabłek