El personaje principal es Federico Alberighi, un joven caballero de noble florentino, y corrió en el amor con una señora respetable - Giovanni, reconocida como una de las mujeres más bellas de la ciudad. Para obtener su favor Federico participa en muchos torneos, que le hace regalos caros y fiestas, que le lleva a la ruina financiera. La mujer, sin embargo, no vuelve a sus sentimientos, es la esposa de otro hombre, que permanece fiel.

2

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-10T22:24:35+01:00
Głównym bohaterem jest Federico Alberighi, młody szlachcic florencki pan, i kochał w miłości, szacunku panią - Giovanni, uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet w mieście. Aby uzyskać korzyść Federico uczestniczy w wielu turniejach, co sprawia, że kosztowne prezenty partii, doprowadzają go do ruiny finansowej. Kobieta i tak nie zwraca na niego uwagi, jest żoną innego mężczyzny, ktoremu pozostaje wierna.
1 1 1
2010-02-10T22:29:01+01:00
Głównym bohaterem jest Federico Alberighi,młody szlachcic florencki pan , który pobiegł w miłości, szacunku pani-Giovanni, uznawaną za jedną z najpiękniejszą kobiet w mieście. Aby uzyskać miłość Fedrico uczestniczy w wielu turniejach, przy czym sprawia jej kosztowne prezenty i paczki które doprowadzają go do ruiny finansowej.Kobieta jednak nie odwzajemnia jego uczuć , jest żoną innego mężczyzny , który jest jej wierny.
2 3 2