Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-11T15:29:07+01:00
Ogólne dowództwo (brytyjskie) 2 sierpnia 1940 – S/Ldr Ronald Gustave Kellet, przekazane S/Ldr (kpt.) Adamowi Kowalczykowi 1 stycznia 1941
2 sierpnia 1940 – S/Ldr (mjr) Zdzisław Krasnodębski
7 września 1940 – F/O (por.) Witold Urbanowicz
22 października 1940 – F/O (por.) Zdzisław Henneberg
15 października 1940 – F/O (płk.) Jan Leszczyński
7 listopada 1940 – S/Ldr (kpt.) Adam Kowalczyk
20 lutego 1941 – S/Ldr (por.) Zdzisław Henneberg
13 kwietnia 1941 – F/Lt (por.) Tadeusz Arentowicz
5 maja 1941 – S/Ldr (kpt.) Wacław Łapkowski
3 lipca 1941 – S/Ldr (kpt.) Tadeusz Arentowicz
9 lipca 1941 – S/Ldr (kpt.) Jerzy Jankiewicz
21 listopada 1941 – S/Ldr (por.) Wojciech Kołaczkowski
7 maja 1942 – S/Ldr (kpt.) Walerian Żak
19 maja 1942 – S/Ldr (por.) Jan Zumbach
1 grudnia 1942 – S/Ldr (por.) Zygmunt Witymir Bieńkowski
4 lipca 1943 – S/Ldr (kpt.) Jan Falkowski
21 listopada 1943 – S/Ldr (kpt.) Tadeusz Koc
25 września 1944 – S/Ldr (kpt.) Bolesław Drobiński
1 lutego 1946 – S/Ldr (mjr) Witold Łokuciewski
8 3 8
2010-02-11T15:29:55+01:00
Sierżant Stefan Karubin
podporucznik Kazimierz Daszewski
porucznik Jan Zumbach
sierżant WÜNSCHE
sierżant Józef Frantiszek
kapitan Witold Urbanowicz

12 4 12