Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-11T18:53:58+02:00
2x - antonówki
2x + 2×0,3zł - malinówki

2x + 2x + 0,6zł
4x + 0,6zł = 5,4zł
4x = 5,4zł - 0,6zł
4x = 4,8zł
x = 1,2zł

antonówki (kg) - 1,2zł
malinówki (kg) - 1,5zł

w sumie za:
- antonówki - 2,4zł
- malinówki - 3zł