Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-10-11T19:38:27+02:00
To opakowanie które kosztuuje 1,69
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-11T19:39:35+02:00
130g=1,69
1000g=x
x=(1000*1,69):130=13

120g=1,60
1000g=x
x=(1000*1,6):120=13,33
pierwsze cukierki są tańsze
3 3 3
2009-10-11T19:42:19+02:00