Odpowiedzi

2009-10-12T20:50:29+02:00
7 talerzyków - 3 talerzyki = 4 talerzyki

112 zł - 96 zł = 16 zł

16 zł : 4 = 4 zł

96 - 3 x 4 = 96 - 12 = 84

84 : 6 = 14zł

talerzyk - 4 zł

filiżanka - 14 zł
1 5 1