Potrzebne Informacje:
Ośrodek znajduje sie w odległości 10 minut od centrum zakopanego (pieszo) Ośrodek oferuje smaczne domowe jedzenie - pełne dzienne wyżywienie w cenie 24 złotych (śniadanie 6 zł, obiad 12 zł , kolacja 6 zł)
Pokoje:
Dwuosobowy ( 6 pokoi) 25 zł od osoby
trzyosobowy 4 pokoje 20 zł / os
czteroosobowy 4 pokoje 18 zł os.
pięcio. 3 pokoje 15 zł/os.
sześcio. 3 pokoje 13 zł/os

zadanie:
Ile kosztuje dwutygodniowy pobyt w tym ośrodku trzyosobowej rodziny , która zajęła trzyosobowy pokój i wykupiła pełne wyżywienie.


Zadanie 2 :
Cztero os. rodzina za noclegi w tym ośrodku zapłaciła 600 zł.Ile czasu tam spędziła.


Problem polega na tym , że nie wiadomo , ile kosztuje tydzień! Życzę powodzenia :P

1

Odpowiedzi

2010-02-11T20:43:16+01:00
3*20=60
60*14dni=840-pokoje

24*3=72
72*14=1008-jedzenie

1008+840=1848zl za 2 tyg
1 5 1