Odpowiedzi

2010-02-11T21:04:19+01:00
Potrzebny list do kolegi zachęcający go do oglądnięcia filmu byle jakiego . Ok 21linijek na zwykłej kartce z zeszytu

drogi Łukaszu
pisze aby zachecic Cie do obejrzenia znakomitego filmy animacyjnego "Madagaskar 2" (wiadomo czemu;)). bedac w kinie ze mna na pierwszej jego czesci slyszalam od Ciebie wiele dobrych i milych slow na temat tego filmu.
ja jaz bylam w kinie na owym filmie i uwazam ze jest godny polecenia. jest w nim wiele smiesznych i zwrotnych akcji, fabula filmu jest swietnym pomyslem tworcy filmu. nie zdradze Ci co sie dzieje w bajce poniewaz sam musisz to zobaczyc;).
wiec zapraszam do kina i czekam na opis twoich wrazen po obejrzeniu filmu.
caluje
39 4 39
2010-02-11T21:10:28+01:00
mijscowość,data
Drogi.............!
piszę do Ciebie ten list aby opowiedzieć Ci o super filmie który ostatnio oglądałem - ZMIERZCH na podstawie powieści stepheni Meyer.
Film rozpoczyna się nie zbyt ciekawie ale potem akcja się rozkręca!Film jest o młodej dziewczynie która przeprowadza się do ojca do innego miasta i tam rozpoczyna swoje "nowe życie".Na biologię chodzi z nią dziwny chłopak,jednak bardzo przystojny.Chłopak-Edward Cullen bardzo dziwnie zachowuje się w obecności dziewczyny-Belli Swan.Jednak Bella niczego ne świadoma zakochuje się w nim.Nie zdradzę Ci dalszej części filmu ponieważ musisz go pooglądać!
Mam nadzieję bże wciągnęło Cię moje opowiadanie i przyjdziesz do mnie,pooglądamy go razem.Bardzo chętnie zobaczę go jeszcze raz!
POZDRAWIAM!(twoje imię)
17 4 17
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-11T21:14:43+01:00
<data, miejscowość>
Drogi <imię>

Piszę ten list, aby zachęcić Cię do obejrzenia filmu pt. <tytuł>,ponieważ jest on bardzo ciekawy, a zarazem zabawny.

Oglądając ten film poczujesz się jakbyś tam był, a to dzięki efektom specjalnym oraz odgłosom i dźwiękom. Film jest oparty na książce, którą napisała ....... . Jak już mówiłem jest on ciekawy i wzbudzający emocje. Aktorzy grają znakomicie i wyglądają naturalnie. Film jest 'z życia wzięty', ponieważ zamiast pięknych bogatych budowli są zwykłe szare kamienice i dzieci bawiące się pod blokiem i dziewczynki skaczące na skakance na którymś z osiedli. Kiedy się go ogląda już nie można się od niego oderwać.

Serdecznie polecam Ci ten oto film i mam nadzieję, że Ci się spodoba.
<Twoje imię>


i to raczej by wystarczylo pozdrawiam ;)
47 4 47