Odpowiedzi

2010-02-12T16:03:05+01:00
350g ----5,46zl
1000g ---- x
x=1000g*5,46/350g
x=15,6zl
odp: za 1 kg sera zaplacimy 15,6zl

Licze na naj:)☺