Prosze o rozwiązania mojego zadania z J.polskiego: a wiec potrzebny mi opis krajobrazu z okna daje 30 punktów. Bardzo prosze. tylko żyby był ładny. Podam mniej wiec co widzę przez okno: na pierwszy rzut oka widze blisko domu moją stajnie w ogrodzeniu. po prawej stronie poza ogrodzeniem widze szope mojego wujka i 3 grzew (2wiśnie i 1 śliwe). Po lewej stronie widze za drzewami dom mojej kuzynki. Dalej widze górke i same pola i gdzie niegdzie drzewo, u góry górki jeden domek i krzyż, a na dole tej górki widze drzewa. w oddali widze kosciół i szkołe do której chodze i domu moich kolegów i koleżanek i zabudowania gospodarcze. To chyba tyle. Prosze o ładne zdania z różnymi przymiotnikami. DAJE 30 PUNKTÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-13T11:50:38+01:00
Kiedy wyglądam przez okno krajobraz zdobi stajnia moich koni, po prawej stronie za oknem wiedzę szopkę mojego kochanego wujka , który mieszka niedaleko mnie . Przy szopce wujka rosną 3 moje ulubione drzewa są to 2 wiśnie i 1 śliwka w lato owoce z tych drzew są przepyszne . Po lewej stronie rosną również drzewa a tuż za nimi jest dom mojej kuzynki , za jej domek są już tylko pagórki i wzniesienia , no i czasami rośnie drzewo . Niedaleko mojego domu jest szkoła, do której chodzę z moimi przyjaciółmi.
Bardzo lubię swoje otoczenie , ponieważ jest pełne życia i kolorów .
1 5 1
  • pnp
  • Początkujący
2010-02-13T11:54:09+01:00
Kiedy wyglądam przez moje okno w pokoju widzę stajnie w ogrodzeniu niedaleko od domu. Za ogrodzeniem po prawej stronie widać szopę mojego wujka a obok 2 wiśnie i jedną śliwkę, a za drzewami po lewej stronie jest dom mojej kuzynki (tu wpisz jej imie). Dalej znajduje się górkę i dużo pól i gdzie niegdzie drzewa, a na górze górki dom i krzyż a u jej stóp są drzewa. Dalej widzę kościół, moją szkołę i domy moich kolegów i koleżanek a obok zabudowania gospodarcze.