Mój przyjaciel- opis postaci z elementami charakterystyki. Pamiętaj o użyciu wyrazów nazywających cechy charakteru przyjaciela oraz opisujących jego wygląd. Weź pod uwagę to kim jest twój przyjaciel, jak wygląda, jaki jest, co lubi robić, za co go lubię i dlaczego jest moim przyjacielem.

bardzo proszę o pomoc...

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-13T12:59:52+01:00
Moja najlepsza przyjaciółką jest Martyna Witkowska. Wraz z rodzicami i rodzeństwem mieszka w domku jednorodzinnym we Wrocławiu.Martyna ma 13 lat i jest uczennicą pierwszej klasy gimnazjum. Jej starsza siostra studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Martyna jest szczupła i wysoka. Jest brunetką o brązowych oczach i drobnej budowie ciała.Na czerwonych , pełnych ustach często gości uśmiech. Prowadząc rozmowę mówi głośnym i donośnym głosem , gestykulując przy tym rękami. Ubiera sie w stylu sportowym. porusza się szybkim i dużym krokiem. Interesuje się matematyką i geografią. Potrafi w pamięci obliczać wyniki dużych i skomplikowanych liczb. Bardzo dobrze pływa i gra w tenisa ziemnego.Jej hobby to muzyka i taniec.
Martyna z charakteru jest miła i dowcipna. Potrafi wprowadzić w dobry humor nawet największego pesymistę. Jest pełna energii i ma bujną wyobraźnię.Jest także uparta. Lubi postawić na swoim i nie przekonają jej żadne argumenty.Martyna jest tez wielka gadułą.Potrafi rozmawiać bez wytchnienia nawet przez kilka godzin.W stosunku do innych jest zawsze grzeczna i życzliwa.Wypowiada się całymi zdaniami i z pełnym szacunkiem zarówno do starszych jak młodszych.

Uważam , że Martyna jest osobą sympatyczną i miłą. Jest odważna , ponieważ nie boi się wyrazić własnego zdania.Jest także odpowiedzialna , gdyż zawsze wywiązuje się z poleconych jej obowiązków.
Martyna jest moją najlepszą przyjaciółką, na której można polegać i powierzyć każda tajemnicę


licze na najj ;**
54 4 54
dziekuje ci duzo mi pomoglas