Możecie mi to przetłumaczyć ważne

My dearest One,
I'm more than happy in your reply to my mail,How is your day?.Mine was hot over here in Dakar Senegal.. My name is Grace.24yrs old single and never married, i am from Liberia in west Africa and presently i am residing in the refugee camp here in Dakar Senegal as a result of the civil war that was fought in my country. My late father Dr dona Oko was chairman managing director FAN INDUSTRIAL COMPANY LTD, in Monrovia and he is also the personal adviser to the former head of state before the rebels attacked our house one early morning and killing my mother and my father. It was only me that is alive now and i managed to make my way to near by country Senegal where i am living now as a refugee. I would like to know more about you. Your likes and dislikes,your hobbies and what you are doing presently. I will tell you more about myself in my next mail.Attached here is my picture and i will like to see yours, Hoping to hear from you soonest.

Yours Forever miss Grace


2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-13T16:36:18+01:00
Mam nadzieje, że przetłumaczyłem dosyć zrozumiale... przepraszam, za nieścisłości.

Mój najdroższy,
(jestem szczęśliwa za odpowiedź do mojego maila). Co u Ciebie słychać? Jak dzień? Tu w Dakar było dosyć gorąco. Mam na imie Grace. 24 latka, samotna, która nigdy wczesniej nie była mężatką. Jestem w Liberi, to na zachodzie Afryki i obecnie jestem w obozie dla uchodźców w Dakar, Senegal w związku z wojną domową która miała miejsce w moim kraju. Mój późniejszy ojciec, Dr. Dona Oko był przewodniczącym, dyrektorem zarządzającym FAN INDUSTRIAL COMPANY LTD. w Monrowia. On jest również osobistym doradcą dawniejszej głowy państwa, przed tym jak powstańcy zaatakowali nasz dom wcześnie rano, gdy to zamordowali moją matkę i ojca. Tylko ja przeżyłam. Udało mi się przebyć tą drogę, tu do Senegalu, gdzie jestem uciekinierem. Chciałabym się o Tobie dowiedzieć czegoś więcej. Dowiedzieć się, to co lubisz, a czego nie lubisz, jakie jest twoje hobby i co obecnie robisz. Napiszę Ci więcej o sobie w następnym liście. Dołączam zdjęcie i chętnie zobaczyłabym twoje. Mam nadzieje, że niedługo do mnie napiszesz.
Twoja na zawsze, miss Grace.
1 1 1
2010-02-13T16:45:46+01:00
Najdroższy!
Jestem szczęśliwsza, z powodu że odpisałeś na mój email. Jak Twój dzień? Mój był bardzo gorący tu w Dakar Senegal. Mam na imię Grace i jestem dwudzestoczteroletnim singlem. Nigdy nie wzięłam ślubu. Pochodzę z Liberii w zachodniej Afryce i obecnie mieszkam w obozie dla uchodźców tu w Dakar Senegal, w efekcie wojny domowej jaka była w moim kraju. Mój zmarły ojciec Dr. dona Oko był naczelnym dyrektorem przeowdniczącym firmie FAN INDUSTRIAL COMPANY LTD w Monrowii i on był także dawnej osobistym doradcą przywódcy stanu, zanim buntownicy zaatakowali nasz dom wczesnym porankiem i zabili moją matkę i ojca. Tylko ja przeżyłam i dałam sobie radę na życiowej drodze w pobliżu wioski Senegal i żyję teraz jako uchodziec. Chcę wiedzieć więcej o Tobie. Co lubisz czego nie jakie masz hobby i czym obecnie się zajmujesz. Powiem ci więcej o sobie w nasępnym emailu.Dołączam swoje zdjęcie mam nadzieję ze ty również mi swoje pokażesz. Mam nadzieję że dostanę od ciebie wiadomość niedługo. wiecznie tęskniąca Grace.

Jestem pewna raczej co do popraności. w poprzednim rozwiązaniu innej osoby dopatrzyłam się małych błedów :):) a tak w ogóle to polecam: www.translatica.pwn.pl :D