Zad 1 0,3 liczby 1,2 =
0,5 liczby 2,34=
0,2 liczby 66,8=
0,75 liczby 80,88
3,2 liczby 18,5=
1,2 liczby 5,6=
0,85 liczby 55 =
0,084 liczby 100=
0,125 liczby 48,8=
2,4 liczby 48,2=
Zad 2 oblicz obwod prostokąta jezeli szerokosc jest rowna 43,2 m a dlugosc stanowi 1,6 szerokosci
Zad 3 Cukierki wraz z opakowaniem waza 2,6 kg Oblicz wage opakowania cukierkow wiedzac ze waga netto stanowi 0,35 wagi brutto.Wynik przedstaw w gramach i dekagramach

DZIEKI ZA ODPOWIEDZI I PRZEPRASZAM ZA BEDY JAK JAKIES SĄ

2

Odpowiedzi

2010-02-13T16:35:01+01:00
Zad 1.
= 0,36
=1,17
=133,6
=60,66
=59,2
=27,2
=46,75
=8,4
=6,1
=115,68
1 1 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-13T20:47:15+01:00
0,3 x 1,2= 0,36
0,5 x 2,34= 1,17
0,2 x 66,8 = 13,36
0,75 x 80,88 = 60,66
3,2 x 18,5 = 59,2
1,2 x 5,6 = 6,72
0,85 x 55 = 46,75
0,084 x 100 = 8,4
0,125 x 48,8 = 6,1
2,4 x 48,2 = 155,68

2. 43,2 x 1,6 = 69,12 cm
43,2 x 2 = 86,4 cm
69,12 x 2 = 138,24 cm
86,4 + 138,24 = 224,64 cm - obwód

3. niestety nie umiem ;)
1 5 1