Napisz długi opis mojego wymarzonego chłopaka...
Może powiecie, że powinnam to zrobić sama, lecz boję się, że ten chłopak, który mi się najbardziej podoba to odczyta i będzie coś podejrzewał.
Proszę o długi opis na kartkę A4..
Dzia Wam wszystkim, którzy to zrobią, a ten kto zrobi to najlepiej dam naaaaaaaaaaaaaaaj... ;] Dzia, dzia jeszcze raaaaz :P

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-13T19:59:48+01:00
Mój wymarzony chłopak.

Większość dziewczyn mówi , że patrzy tylko na charakter. Lecz tak naprawdę patrzą wygląd i tylko to je obchodzi. Ja patrzę na charakter , ponieważ po ślubie to się już tylko na charakter patrzy xDDD ;D Mój partner powinien być waleczny , odważny i oczywiście uczciwy. Bardzo bym się cieszyła , gdyby był codziennie wesoły i miły. Z takich chłopcem mogłabym przeżyć całe życie. Na pieniądze w ogóle nie patrze . Interesuje mnie tylko i wyłącznie jego osobowość , ażeby poczuł wartość siebie.
Lecz taki chłopak to tylko mieści się w mojej bardzo bardzo bujnej wyobraźni. W rzeczywistym świecie są same , używając kolokfializmu BURAKI. ;d
możesz wymyśleć inne ostatnie dwa zdania.. myślę , ze pomogłąm :)
8 3 8
  • Elv
  • Rozwiązujący
2010-02-13T20:15:31+01:00
*Opisanie tego jedynego nie jest prostym zadaniem. Trzeba uwzględnić wiele aspektów, a i tak prawdopodobnie pominie się cześć informacji. Mimo wszystko jednak spróbuję podać opis „tego jedynego”.
*Po pierwsze mój wymarzony chłopak powinien być wyższy ode mnie, ale nie zbyt duży. Najlepiej by było, gdyby był o 5cm wyższy. Dzięki temu czułabym się pewnie i bezpiecznie.
*Po drugie powinien być zadbany. Mam na myśli głównie przystrzyżone włosy, ponieważ długie i niezbadane wyglądają okropnie i działają odpychająco.
*Po trzecie powinien być zabawny. Mężczyzna który nie umie sprawić, że kobieta się uśmiechnie nie ma większych szans na udany związek. Jednak jego dowcipy powinny być „w dobrym guście”, tzn. nie powinny być wulgarne, ani złośliwie.
*Powinien również mieć duże poczucie humoru i powinien umieć śmiać się sam z siebie. Cenię mężczyzn, którzy mają dystans do samych siebie.
*Nie powinien być o mnie obsesyjnie zazdrosny – uważam, że nadmierna kontrola wpływa negatywnie na związek. Powinien potrafić mi zaufać i od czasu do czasu pozwolić mi wyjść z kimś innym np. do kina. Nie chce być niewolnikiem i uważam, że mój wymarzony mężczyzna powinien to uszanować.
*Powinien również być miły i szarmancki. Umiejętność odpowiedniego traktowania kobiety, jak i zachowania się w konkretnych sytuacjach, jest bardzo ważna. Dzięki temu nigdy nie musiałabym się za niego wstydzić. Czułabym się wyróżniona i mogłabym być dumna, że mam takiego a nie innego chłopaka.
*Mój wymarzony chłopak powinien nie mieć nałogów – nie pić, nie palić, nie stosować narkotyków. Bardzo doceniam ludzi, którzy są asertywni i potrafią się oprzeć chęci „bycia super” jak to określają ludzie namawiający do używek.
*Chciałabym również mieć z nim nieskończenie wiele tematów do rozmów. Uwielbiam rozmawiać! A najbardziej z kimś, kto zawsze mnie wysłucha i chętnie podyskutuje.
*Myślę, że przedstawiłam wystarczającą ilość cech mojego wymarzonego chłopaka. Jak widach, nie przywiązuję uwagi do wyglądu, bardziej liczy się dla mnie charakter. Przecież nie szata zdobi człowieka, ważne jest to co jest w środku.

Enjoy ;D

Gwiazdkami zaznaczyłam akapity :)
17 4 17