Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-13T22:32:23+01:00
Ta książka nauczyła mnie o tym że szybko można wpaść w naug w tak młodym wieku i trudno sie z niego wydostać . Najbardziej wstrząsnęła mnie śmierć tych wszystkich osób , którzy popełnili samobójstwo , a najbardziej śmierć Filipa jak poszedł na złoty strzał i Alfy , gdy się powiesił.

pzdr, xp
2010-02-13T22:35:32+01:00
Akurat to jest moja ulubiona książka więc nie będę miała problemu z subiektywną wypowiedzią :)


w książce tej wstrząsnął mnie fakt jak szybko niewinna młoda dziewczyna może wpaść nałóg, przestać kontrolowac to co robi (chociaż przez długi czas wydawało jej się że ma wszystko pod kontrolą) , stoczyć się na dno, nie potrafiąc się z niego wydostac.
książka jest bardzo pouczająca, również i mi wskazała kilka cennych wskazówek, dzięki niej zrozumiałam że życie należy przeżywać na 'trzeźwo' , aby zastanawiać się nad każdym ruchem i nie sięgać po używkę wmawiając sobie że się nie uzależnię
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-13T22:37:24+01:00
Książka ,,pamiętnik narkomanki" nauczyła mnie abym nigdy nie próbowała i nie brała narkotyków. Dzięki niej zrozumiałam żeby nigdy nie przyjmować od innych ludzi różnych rzeczy (w tym wypadku narkotyków). Aby być fajną i lubianą dziewczyną nie muszę wpadać w nałogi, wystarczy że będę sobą. Dzięki tej powieści wiem że narkotyk to powolna śmierć. Najbardziej mnie zaskoczył młody wiek głownej bohaterki. Miała przed sobą całe życie i je zmarnowała, na szczęście poszła na odwyk.


Jeśli interesują cię książki tego typu polecam ci książke pt. ,,dzieci z dworca Z.0.0"
Mam nadzieję że pomogłam, pozdrawiam ;]