Odpowiedzi

2010-02-14T11:46:09+01:00
3*4+5x=22
12+5x=22
5x=10/:5
x=2
;)
2010-02-14T11:47:28+01:00
4*3zł+5x=22 jak coś to tego zł nie musisz pisać
12+5x =22
5x = 22-12
5x = 10 |:5
x = 2

Odp. Długopis kosztuje 2 zł
1 5 1
2010-02-14T11:47:53+01:00
Roz.: 3zł*4=13
22zł.-13zł=9zł
9zł:5=1,8zł.
Odp.:1 długopis kosztuje 1,8zł.