Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-14T13:53:46+01:00
10 - 6 = 4

8 zł : 4 = 2 zł

Jeden baton kosztuje 2 zł.
1 4 1
2010-02-14T13:54:10+01:00
2010-02-14T13:56:39+01:00
10×x=6×x+8
10x-6x=8
4x=8|÷4
x=2
odp. baton kosztuje 2 zl