Odpowiedzi

2010-02-14T15:45:05+01:00
Moim zdaniem, żeby ludziom żyło się lepiej na pewno powinniśmy zacząć od segregowania śmieci do wyznaczonych pojemników. Również powinniśmy dokarmiać zwierzęta, które włóczą się same po ulicy i szukają jedzenia. Nie powinniśmy zanieczyszczać otoczenia np. nie wyrzucać odpadków do lasów, ani do rzek czy też do jezior. Na pewno powinniśmy sobie wzajemnie pomagać i traktować drugiego człowieka jak samego siebie. Nie powinniśmy rozpalać ognisk w lasach ani w pomieszczeniach, które mogą wybuchnąć.
I dalej już nie mam pomysłu . ;P
(Jakby co pisałam z głowy od razu)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-14T15:52:30+01:00
,,Pomalować świat”

W 21 wieku nastąpił wielki postęp techniczny. Miał on ułatwić nam życie. Po części tak też się stało, ale nie do końca. Często zastanawiam się jak ja mogłabym ,,pomalować świat”, by go ulepszyć.
Pierwszą rzeczą jaką na pewno bym zmieniła, byłoby odebranie ludziom bogatym, części majątku i rozdanie biednym, najbardziej potrzebującym. Muszę przyznać, że postąpiłabym bardzo podobnie jak to miał w zwyczaju Robin Hood. Zapewne wyrównało by to budżety ludzi.
Następnie zajęłabym się losem dzieci z domów dziecka. Tak mi jest smutno patrzeć jak te biedne dzieciaki muszą cierpieć… Na pewno zaczęłabym zachęcać ludzi by je adoptowali i otoczyli ich miłością.
Trzecią, także ważną rzeczą byłaby pomoc niedożywionym, bezdomnym zwierzętom. Uzbierałabym fundusze, za które kupiłabym im dostatecznie dużo jedzenia.
Podsumowując, gdybym miała wielką władzę zmieniłabym wiele rzeczy. Oczywiście zmiany wiązałabym z unicestwieniem zła oraz pomocom potrzebującym. Niestety, ale jak na razie nie mam wielkiej mocy, ale i tak mogę zmienić dużo rzeczy na lepsze. I nic mi w tym nie przeszkodzi!!!