Odpowiedzi

2010-02-14T15:51:19+01:00
10912zł/8=1364zł
1364zł+112=1476zł
Droższa pralka kosztowała 1476zł,zaś pozostałe pralki były po 1364zł.
1 5 1
2010-02-14T15:51:22+01:00
X- pralka
7x +x+112zł =10912zł
8x=10800 /:8
x=1350

i ta droższa 1350 + 112
1 5 1