Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-14T16:16:33+01:00
Rozwiązanie :
8,3zł+1,9zł=10,2zł - koszt 12 słoików

10,2zł:12=0,85zł - koszt jednego słoika

Odp: koszt jednego słoika to 0,85zł
2010-02-14T16:17:09+01:00
8,3+1,9=10,2
10,2 :12 =0,85
Odp: Jeden sloik dżemu kosztował 0,85 groszy.
2010-02-14T16:18:45+01:00
8.3+1.9=10.2zł - wiśnie i cukier
zrobiła 12 słoików więc trzeba 10.2:12
Więc 10.2zl:12 to 0.85zł

Odp. Za 1 słoik dżemu koszt produktów wynosił 0.85zł.