Podaj tytuł twojego ulubionego filmu lub sztui teatralnej. Dlaczego właśnie ten film lub tę sztukę lubisz najbardziej?
Z którym bohaterem filmowym lub teatralnym utożsamiasz się w największym stopniu? Uzasadnij swoją wypowiedź.
Proszę o rozwiązanie. Na pewno będzie Najlepsza

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-14T17:26:07+01:00
Mój ulubiony film to " iCarly". Lubię najbardziej ten film ponieważ gdy patrzę na jego aktorów to widzę jakby siebie bo Carly i sam są wesołe i zwariowane oraz robią fajne filmiki do internetu.w najwiękrzym stopniu utożsamię się z Carly bo osoba która ją gra to moja największa idolka.
2 3 2
2010-02-14T17:29:16+01:00
Moim ulubionym filmem jest quo vadis w rezyseri jerzego kawalerowicza,ukazyje on wątek milosny pomiedzy winicjuszem i ligia. ponad to doskonale pokazuje topografie miasta rzym,i uzwierciedla hisrorie 1 wieku naszej ery;zycie i panowanie okrutnego nerona.film ten przypadl mi najbardziej do gustu poniewaz od zawsze interesuje mnie starozytnosc i historia 1 chrzescijan .utozsamiam sie z markiem winicjuszem w roli ktorego byl pawel deląg . reprezentuje on cechy prawdziwego mezczyzny, troskliwego kochanka .pelni on zaszczytna funkcje . wyroznia sie z posrod innych bochaterow . od zawsze chcialem miec tyle odwagi i mestwa co ten bochater.
4 5 4
2010-02-14T18:43:53+01:00
Moim ulubionym filmem jest film "Forever Strong" w polskim tłumaczeniu "niezłomny" w rezyserii Ryana Little. To film o młodym, Utalentowanym ale sprawiający kłopoty graczu rugby, który w konsekwencji za swoje czyny trafia do poprawczka po to by zmienić swoje postepowanie i nastawienie do swiata. W finalnej części filmu musi zagrać przeciwko drużynie swojego ojca surowego, dumnego i za wszelką cene dążacego do celu trenera, na narodowych mistrzostwach. Lubie ten film poniewaz opowiada o zyciu i O problemach które napotykaja kazdego z nas. Film ma charakter dydaktyczny, uczy jak radzic sobie z problemami i pokusami. Utożsamiam sie z głównym bohaterem, ponieważ jest on podobny do mnie choć czasem popełniam błedy i jestem uparty staram sie zmienic i naprawic to co zepsułem.
1 1 1