Odpowiedzi

2009-10-12T17:50:08+02:00
BUTELKI 2l:
30l:2l=15 sztuk
15x2.60=39zł
BUTELKI 1.5l
30l:1,5l=20sztuk
2.26złx20=45,20zł
PODSUMOWNIE:
45,20-39zł=6,20zł
Odp: opłaca się kupić orazade w 1,5litrowych butelkach. Zaoszczedzimy 6,20zł
2009-10-12T17:52:24+02:00
2l-2,60
1,5l-2,26
2l 2,60×15=39zł
1,5l 2,26×20=45,2zł
45,2-39=6,2zł
odp.jeżeli kupimy 30 litrów wody w dwulitrowych butelkach jest taniej o 6zł i 20gr.