Ludzie w okresie wakacyjnym często wyrzucają psy domów.Napisz apel aby właściciele nie pozbywali się swoich psów. POMOCNE SŁOWA: nie wolno ,nie można narażać psów , zwierzęta też mają swe prawa , godność ,szanować,one też czują , to dla psów tragedia czeka je smutny los , brać odpowiedzialność za los psa . apelować , prosić domagać się , liczyć na .;) (ok. 10 zdań)

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-15T15:12:31+01:00
Zwierzęta- traktowane przez człowieka czasem bardzo materialnie, a przecież one też czują. Nie pozbywajcie sie swoich psów w okrutny sposób np. przez wyrzucanie, czy zostawianie samych sobie! Szczególnie w czasie wakacji jest dużo przypadków porzuconych, opuszczonych zwierząt. Zastanawialiscie sie kiedyś nad ich dalszym losem. W najlepszym wypadku takie zwierzęta trafia do schroniska, ale nawet tam tam czeka ich smutny los. Kupując psa bierzecie za niego odpowiedzialność, to nie powinna być wasza jednorazowa zachcianka.
Dlatego apeluję do wszystkich osób, nie można traktowac zwierząt jak rzeczy, one też mają swoje prawa!
10 4 10
2010-02-15T16:21:05+01:00
Nie wolno wyrzucać psów za próg tylko z powodu wakacji! To bardzo nieodpowiedzialne! Nie mozną narażać tych zwierząt na niebezpieczeństwa!One też czują!Po wyrzuceniu z domu czeka je smutny los.Jest to dla nich wielka tragedia,gdyż nie mają żywności i miejsca do spania.Odczuwają wtedy głód i wielki ból nie tylko z braku pożywienia,ale także z powodu straty przyjaciela,jakim jest człowiek.
Zwierzęta też mają swoje prawa,które należy szanować,dlatego apeluję o rowagę właścicieli psów.Takie postępowanie godzi nie tylko w godność psa,ale też i człowieka.Świadczy to o tym,jaki jest człowiek.Liczę na to,że mój apel przyniesie pozytywne skutki i wielu psów ominie ten okrutny los.
8 4 8