Odpowiedzi

2010-02-15T16:30:19+01:00
0,3 kg× 20, 50 zł=6,15 zł
2010-02-15T16:30:30+01:00

1kg -> 20,50
0,3kg -> x

x=0,3*20,50
x=6,15zł

Ania zapłaciła 6,15zł.
2010-02-15T16:31:26+01:00
20,50*0,3=6,15
Odp: anie za ser zapłaciła 6,15 zł