Odpowiedzi

2010-02-15T17:46:36+01:00
Jak za 12 zł kupiono 12 jogurtów więc:
12:12=1

Odp. 1 jogurt kosztuje 1zł.
1 1 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-15T17:50:10+01:00
12 jog-12zł
3jog-3zł
3złx10%=0.3zł
3zł+0.3zł=3.3zł
3.3złx4j=13.2zł
13.2zł/12=1.1zł
odp.cena jogurtu bez rabatu to 1.1zł.