Odpowiedzi

2010-02-15T18:56:16+01:00
70 dag kosztowało 8,25zł
1kg kosztuje x

x=1kg*8,25zł/70dag
x=100dag*8,25/70dag
x=11i55/70
x=11i11/14

11,19...
825:70
-70
----------
125
- 70
----------
650
-630
----------
20