Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-15T19:06:24+01:00
3kg-ilość cukierków po x zł za 1kg
4kg-ilość cukierków po 1,5+x zł za 1 kg

3x+4razy(1,5+x)=3x+6+4x=7x+6[zł]-cena 7kg cukierków
(7x+6):7 [zł]-cena 1kg mieszanki
5 3 5