Odpowiedzi

2010-02-15T20:00:21+01:00
Do podliczania ceny produktów.
Np.:2 jabłka i ciastka to dodajemy ich cenę.
2010-02-15T20:01:02+01:00
Do obliczania na co starczy nam pieniędzy
do obliczania ile zostanie nam reszty


licze na naj ;>>