Odpowiedzi

2010-02-16T14:53:50+01:00
1kg - 100dag
Maj - 20dag - 1,60zł
Czerwiec - 20dag - 0,80zł
80gr * 4 = 320gr
320gr = 3,20zł
Zapłacono 3,20zł
napewno tak:)
5 4 5
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-16T14:57:18+01:00
1,60 : 2 = 0,8
0,8x4=3,2 zł
odp:w czerwcu 1 kg czereśni kosztował 3,2 zł.
6 3 6