Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-02-16T15:56:23+01:00
Droga Pani Beato Pawlikowska .

Po raz pierwszy piszę list do sławnej osoby, więc nie wiem jak zacząć J Może się na początek przedstawię J Mam na imię Janek
i mam 14 lat. Jestem ”minipodróżnikiem” J Uwielbiam Pani audycję „Świat według Blondynki” w Radiu Zet :) Najczęściej słucham jej, w czasie roku szkolnego, przy odrabianiu lekcji :)) Umila mi ona ten nużący obowiązek :)) Marzą mi się dalekie podróże, a dzięki Pani mogę choć troszkę poczuć się jakbym zwiedzał najdalsze zakątki świata :))

Na forach internetowych czytałem wspaniałe opinie moich rówieśników na temat Pani książek. Postanowiłem więc, że ja również przeczytam jedną z nich. Jako pierwsza wpadła mi w ręce „Blondynka śpiewa w Ukajali”. I…………. jestem ZACHWYCONY !! Mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem, że jest to książka szalenie wartościowa, ponieważ po przeczytaniu jej, coś we mnie zostało :)) Postanowiłem sobie, że będę cieszył się ze wszystkiego, mniej marudził i będę starał się przystosować do każdej sytuacji :)) Po przeczytaniu opisu w jakich warunkach żyją ludzie w Peru, jestem wdzięczny Bogu za to, że mam stały dostęp do czystej wody, kanalizacji, mam wygodne łóżko i mogę jeść wspaniałe, urozmaicone i smaczne potrawy :)) Dzięki niej poczułem się tak, jakbym przeżył te przygody na wyprawie z Panią :)) Ta książka rozbudziła we mnie marzenie wyruszenia do Peru i Ameryki Południowej :)) Mam nadzieję, że kolejne Pani książki pozostawią we mnie równie ciekawe przeżycia i przemyślenia :)))

Dziękuję, pozdrawiam serdecznie i życzę wielu niezapomnianych chwil w najodleglejszych zakątkach świata.

.....................................
1 5 1