Odpowiedzi

2010-02-16T18:52:34+01:00
7. Prezydent Stanów Zjednoczonych
Okres urzędowania od 4 marca 1829
do 4 marca 1837
Przynależność polityczna Partia Demokratyczna
Poprzednik John Quincy Adams
Następca Martin Van Buren

Senator USA z Tennessee
Okres urzędowania od 4 marca 1823
do 14 października 1825
Poprzednik John Williams
Następca Hugh Lawson White

Wojskowy Gubernator Florydy
Okres urzędowania od 10 marca 1821
do 12 listopada 1821
Poprzednik Brak (terytorium Hiszpanii)
Następca William P. Duval

Senator USA z Tennessee
Okres urzędowania od 26 września 1797
do kwiecień 1798
Poprzednik William Cocke
Następca Daniel Smith

Poseł do Izby Reprezentantów USA z Tennessee
Okres urzędowania od 4 grudnia 1796
do 26 września 1797
Poprzednik Brak (stan przyjęty do unii)
Następca William CC Claiborne