Odpowiedzi

2010-02-16T20:12:17+01:00
Wymiary: 2.4m na 1m
cena: 36.6zł
36.6:2.4=15.25zł
Odp.: 1m kwadratowy tej wykładziny kosztuje 15.25zł.
3 3 3
2010-02-16T20:13:26+01:00
2,4 m = 36,6 zł :24
0,1 m = 1,525 zł
1,525 zł x 10 = 15,25
2 3 2