Odpowiedzi

2010-02-16T20:57:20+01:00
[10m+20(m-2)]/30=1/3m+2/3m-4/3=m-4/3
m-4/3 - cena mieszanki

1 5 1
2010-02-16T23:04:11+01:00
[10m+20(m-2)]/30=10m+20m-40/30=30m-40/30=m-4/3


2010-02-17T00:18:03+01:00
M-cena 1 kg cukierkow I gatunku

[10m+20(m-2)]:30=10m+20m-40:30=30m-40:30=m-4/3


Odp. Cena 1 kilograma mieszanki jest równa m- ⁴/₃