Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-16T21:10:05+01:00
63:18=3,5 zł- tylke dostała za 1 łubiankę
24 x 3,5zł=84 zł
za 24 łubianki dostanie 84 zł

73,50:3,5=21
Trzeba sprzedać 21 łubianek
1 5 1
2010-02-16T21:11:36+01:00
18 łubianek - 63 zł
1 łubianka - 3. 5 zł
24 łubianki -84 zł
73,5 zł dzielone przez 3,5 = 21 łubianek
1 1 1
2010-02-16T21:14:19+01:00
18 łubianek- 63 zł
1 łubianka - x

x= 63*1:18= 3,5zł- za 1 łubinkę

3,5*24= 84 zł- za 24 łubianki

73,50:3,5= 21- tyle trzeba sprzedac łubainek żeby zarobic 73,50 zł.
2 3 2