Odpowiedzi

2010-02-17T15:53:46+01:00
12zl
288/24 miesiace = 12zl na miesiac
2010-02-17T15:54:34+01:00
2 lata = 24 miesiące
288 zł podzielić przez 24 = 12 zl
odp
kosztuje 12 zł
2010-02-17T15:54:54+01:00
2 lata = 24 miesiące = 24 wydań magazynu w prenumeracie
288- koszt całkowity

288: 24 = 12 zł

Miesięcznik w prenumeracie kosztuje 12 zł