Odpowiedzi

2009-10-13T20:42:54+02:00
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-13T20:46:07+02:00
Rozwiązanie:
1 l-2,40 zł

20%*1+1=1,2[l]
2,40*10%=2,64[zł]
1,2 l=2,64 zł /÷1,2
1l=2,2 zł
odp.W promocji litr soku kosztuje 2,20 zł.
2009-10-13T20:59:17+02:00
1,2l kosztuje 2,64 zł
Więc 1 l kosztuje 2,20 zł