Odpowiedzi

2010-02-17T16:46:12+01:00
4m*4m = 16m²

16m²:6=2,6 = 3 puszki

3*18,50 = 55,5 zł
2010-02-17T16:47:40+01:00
Pole powierzchni podłogi:
4×4=16m²
jedna puszka starcza na 6m², więc trzeba kupić co najmniej 3 puszki.
więc:
3×18.50=55.50zł