Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-17T18:50:55+01:00
Jacy są wspólcześni mężczyzni? Pełni miłości dla swojej rodziny, dzieci i przyjaciół, czy może bardziej cenią honor i obronę ojczyzny wyjazdy do innych państw aby walczyć dla innych ludzi. To właśnie pytanie często zadają sobie bliscy i przyjaciele owych mężczyzn, jednak postarajmy się to rozważyć.
Po co oni to robią? Chcą uciec od problemów i pomagać innym walczyć z ich słabościami i pokonywać tych którzy robią krzywdę innym ale tego nie rozumieją. Ci mężczyzni są naprawdę odważni, honorowi, uczciwi, rozumieją ludzkie słabości.Chcą im pomagać chcą bronić swojego kraju, żyć w wolnych państwach. Walczą dla honoru wiedzą o tym, że inni ich doceniają.
Myślą o swoich rodzinach, bardzo ich przy sobie potrzebują chociaż starają się to ukryć, to jednak płaczą ,tak strasznie tęsknią. Może niektóre rodziny tego nie odczuwają, ale oni cierpią.
Niektórzy również wyjeżdżają, aby uniknąć kłopotów, oderwać sie od tego świata, życia, problemów, jednak to nic nie daje, zapominają ale tylko na chwilę, gdy już wracają te problemy wracaja od nowa i znowu cierpią i płaczą. Po tym rozważaniu stwierdzam, że mężczyźni cenią swoją ojczyznę, honor, chcą pomagać innym, ale nigdy nie zapominaja o swoich bliskich, rodzinie, dzieciach, bo to oni daja mu natchnienie dla dalszej walki i pracy. tęsknią i myślą o jak najszybszym powrocie do domów, aby zobaczyć ich choć na chwilę...

pozdro;)