Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-18T14:47:52+01:00
1)
Pragniemy państwu serdecznie polecic odkurzacz marki Libby .Stworzyliśmy go by był on początkiem nowej technologii odkurzaczy . Działa on na pare dzięki odkurzaniu nie tylko pozbędziecie się państwo kurzu , ale także nawilżycie powietrze w swoim domu i rozprowadzicie wspaniałe zapachy , które działają relaksacyjnie . Gdy zdecydujecie się na kupno odkurzacza w sieciach sklepów Madia Markt dostaniecie 30 olejków o różnych zapachach , które starczą państwu na 90 odkurzeń .
Dostaniecie też 50 wymiennych wkładek po dwie do każdego rodzaju drewna . I uprzedzamy ,że ten zakup odmieni was i wasz dom .
cena tego produktu t 899 zł .
2)

Dzieńdobry !

Dziś jak każdy z nas zauważył na wschodzie kraju zaczyna padac śnieg .
jutro na południu i w srodkowej Polsce może spaśc nawet do 35 cm śniegu . Prosimy o ostrożnośc ponieważ na drogach będzie ślisko !
W srode zacznie się przejaśniac lecz na północy kraju przewidywane są liczne opady. W nocy będzie mgła i śilny wiatr . Temperatura spadnie poniżej zera ok . -4 stopni C. Natomiast w dzień temperatura wzrośnie do +1 stponiaC , wiatr południowo zachodni nie będzie skrajnie odczuwalny . Bedzie ok . 1000 HpA ( chyba taki jest skrót , ale nie jestem pewna ) ;DD
3 4 3