Odpowiedzi

2010-02-18T16:02:59+01:00
X-cena cukierków
3x-wartość jednych cukierków
4*(x+1,5zł)-wartość drugich cukierków
3x+4x+6zł=7x+6/:2
3,5x+3zł
odp.kilogram mieszanki kosztuje 3,5x+3zł
52 4 52