Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-18T15:34:28+01:00
X - opakowanie
y - chleb -> x+1=y

x + y = 1,20
x + x + 1 = 1,20
2x = 1,20-1
2x = 0,20 | :2
x = 0,10
y = 0,10 + 1 = 1,10
Odp. Chleb kosztuje 1,10zł, a opakowanie 0,10zł
6 3 6