Odpowiedzi

2010-02-18T17:15:47+01:00
0,4(kg)x27(zł)+0,5(kg)x2,50(zł)=10.80(zł)+1,25(zł)= 12.05(zł)
4 3 4
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-18T17:16:54+01:00
Szynka

1kg ----- 27zł
0,4kg ----- x

x=(0,4kg * 27zł):1=10,80zł

jabłka

1kg ----- 2,50zł
0,5kg ----- x

x=(0,5kg * 2,50zł):1=1,25zł

razem:
10,80zł + 1,25zł=12,05zł
4 5 4
2010-02-18T17:17:12+01:00
Szynka - 0.4 kg * 27zł = 10.80zł
jabłka - 0.5kg * 2.50zł = 1.25zł
razem - 10.80zł + 1.25zł = 12.05zł
Odp. Marian zapłaci 12.05zł
1 5 1