Opisze w kilku zdaniach (minimum 8 zdań) swoje przeżycia(wewnętrzne) związane z jakaś ulotna chwila. Na dole podaje tematy.Trzeba wybrać jeden:
* własnie spadł śnieg
* zobaczyłem tęcze
* dostałem dobra ocenę
* ktoś się do mnie uśmiechnął
Prosiła bym nie z internetu.i to musi być długie;) dam naj ;));*

2

Odpowiedzi

2010-02-18T17:41:51+01:00
Gdy dostała dobrą ocenę nagle zrobiło mi się jakby weselej.Świat nabrał kolorowych barw a ja byłam szczęśliwa że w końcu mi się udało. Tyle lekcji słuchałam tego co mów pani, że poczułam ulgę, że nie muszę uczyć się na poprawę. Cieszyłam się, że dostałam najlepszą ocenę z całej klasy. Niestety gdy zobaczyłam moją koleżankę ze złami w oczach, zrobiło mi się głupi że się tylko przechwalam. Zaczęłam jej tłumaczyć by zrozumiała i obie świetnie się bawiłyśmy podczas wspólnej nauki, a wewnątrz mnie radość aż wybijała,że zrobiłam dobry uczynek. Od tamtej pory gdy obie dostajemy dobre stopnie to jesteśmy najszczęśliwszymi dziewczynami na świecie. A gdy coś nie idzie po naszej myśli pomagamy sobie nawzajem i jesteśmy z siebie bardzo dumne.
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-18T18:50:35+01:00
* ktoś się do mnie uśmiechnął
Uśmiechnął się do mnie bardzo przystojny chłopak. Ja również uśmiechnęłam się do niego. Byłam bardzo podekscytowana, kiedy do mnie podszedł. Czułam, że się czerwienię, gdy zapytał, którędy dojść na posterunek policji. Okropnie bałam się pomylić, gdy wskazywałam, mu drogę. Na szczęście pokazałam mu dobrze. Podziękował i odszedł.
2 5 2