Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-18T20:08:41+01:00
To jest zadanie 3/37.
2,20x6=13,2
17,50+13,20=30,70
Odp:Za 6 szklanek i dzbanek trzeba zapłacić 30,70zł.


Proszę odpisz czy przydało Ci się moje rozwiązanie i czy to jest to o co CI chodziło.